MENU    

    

Jesteśmy na rynku ponad 20 lat

Tadeusz Stolarczyk , Piotr Pacholski ,  Karol Stolarczyk


   «  Czytaj o nas  »   O FIRMIE

Zakład Handlowo Usługowy ELEKTRO-TEST(w skrócie ZHU Elektro-Test) powstał w 1995r. Zajmował się usługami elektrycznymi jak i sprzedażą hurtową urządzeń i osprzętu elektrycznego. W styczniu 2010r. wyłoniono z ZHU Elektro-Test spółkę cywilna pod nazwą Elektro-Test s.c. do obsługi głównego partnera w tematach realizacji PGE Dystrybucja. Firma zajmuje się usługami elektrycznymi i elektroenergetycznymi.

Spółka cywilna posiada trzech współwłaścicieli: Tadeusz Stolarczyk , Piotr Pacholski ,  Karol Stolarczyk

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem, które zdobywaliśmy na przestrzeni lat. Nasze sukcesy zawdzięczamy pracy zespołowej i solidnie wykwalifikowanej kadrze. Możemy zagwarantować fachowe projekty, w pełni zgodne z normami, krótkie terminy realizacji oraz kompleksową obsługę na wszystkich płaszczyznach. Jesteśmy na rynku ponad 20 lat, mamy ogromne doświadczenie i setki wykonanych projektów. Zatrudniamy ponad 50 osób i cały czas rozwijamy zakres swoich usług. Posiadamy własny park maszynowy i sprzęt, który pozwala na realizację powierzonych nam zadań praz poszerzanie swoich umiejętności żeby sprostać wymaganiom naszych klientów.

Naszym Klientom zapewniamy:

Umiejętności, inżynieryjną specjalizację , doświadczenie, które przekłada się na jakość i efekty naszej pracy.

Silną pozycję ELEKTROTESTU wśród polskich i europejskich wykonawców oraz pracowni projektowej w Tomaszowie Mazowieckim dedykowanej obsłudze sektora elektroenergetycznego.

Zaangażowanie w inwestycje – projekty realizowane dla spółek państwowych i osób prywatnych.

Realizację projektów na terenie całego województwa łódzkiego, mazowieckiego, świętokrzyskiego i nie tylko.

Pełne wykorzystanie doświadczenia i wiedzy zatrudnionych przez nas specjalistów.  

Stałe inwestycje w rozwój kadry i zaplecza technicznego.